Zapraszamy na nasz profil!

Informacje

Informacje przedszkolne

Książki na rok szkolny 2019/2020

 

4-latki

(byłe grupy: II, III)

5-latki
(byłe grupy: V, VIII)
6-latki
(byłe grupy  I, VII)
„Nowe przygody Olka i Ady”

Poziom A+

„Plac zabaw”

Pięciolatek.Box

„Nowe przygody Olka i Ady”

Poziom BB+

Wydawnictwo: MAC Wydawnictwo: WSiP Wydawnictwo: MAC

Zawartość pakietu:

– Książka Nowe przygody Olka i Ady”

– Karty pracy cz 1 i 2

– Wyprawka plastyczna

 

 

4-latki

Zawartość pakietu:

 – Karty pracy, cz. 1- 4

– Księga zabaw z obrazkami

– Wyprawka

 – Alfabet z obrazkami

 

5-latki

Zawartość pakietu:

– Karty pracy , cz. 1-4

– Książka „Nowe przygody Olka i Ady”

– Wyprawka plastyczna

 

 

6-latki

 
Pakiet kupują rodzice. Dzieci przynoszą książki 01.09.2019 

Zebrania z rodzicami

Grupa I – 25 czerwca 2019 (wtorek) godz. 16.00

Grupa II – 24 czerwca 2019 (poniedziałek) godz. 16.15

Grupa III – 27 czerwca 2019 (czwartek) godz. 16.00

Grupa V – 26 czerwca 2019 (środa) godz. 16.00

Grupa VII – 25 czerwca 2019 (wtorek) godz. 16.15

Grupa VIII – 24 czerwca 2019 (poniedziałek) godz. 16.00

Wydarzenia w czerwcu

  • 3 czerwca (poniedziałek) Dzień Dziecka w przedszkolu
  • 4 czerwca (wtorek) o godz. 13.30 Teatr Vaśka zaprezentuje przedstawienie pt. „Piernikowe potyczki”
  • 5 czerwca (środa) wyjazd na piknik do Myślęcinka
  • 12 czerwca (środa) podczas drugiego śniadania odbędą się urodzinki dzieci w grupach
  • 17 czerwca (poniedziałek) uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci 6 letnie z grupy IV dla rodziców o godz. 17.00
  • 18 czerwca (wtorek) uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci 6 letnie z grupy VI dla rodziców o godz. 17.00

Informacja dla Rodziców

www.zaszczepsiewiedza.pl/bajka-dla-dzieci
„Zaszczep się wiedzą” – darmowa bajka w formie audiobooka i do druku (format pdf)
 

Dyżury nauczycieli

Grupa I
Krystyna Kudłacik – piątek w godz. 16.00 – 16.30

 

Grupa II
Anna Mężydło – czwartek w godz. 16.30 – 17.00
Paulina Grzybowska – czwartek w godz. 16.00 – 16.30

 

Grupa III
Ewa Nowak – poniedziałek w godz. 15.30 – 16.00

 

Grupa IV
Iwona Kujawa – środa w godz. 15.00 – 15.30
Grażyna Małolepsza – wtorek w godz. 15.00 – 15.30

 

Grupa V
Róża Karaszewska – środa w godz. 15.30 – 16.00
Karolina Kuszmider – wtorek w godz. 15.00 – 15.30

 

Grupa VI
Magdalena Szmyt – czwartek w godz. 15.00 – 15.30
Grażyna Małolepsza – wtorek w godz. 15.00 – 15.30

 

Grupa VII
Karina Golczyk – czwartek w godz. 15.00 – 15.30
Karolina Kuszmider – wtorek 15.00 – 15.30

 

Grupa VIII
Magdalena Ledworowska – poniedziałek 16.00 – 16.30
…………………………………………………………………………………………..
Instruktorzy sportowi
Oliwia Ligman – Stasiak – piątek 16.30 – 17.00
Krzysztof Rydyński – czwartek 15.45 -16.15
……………………………………………………………………………………………
Logopeda Anna Matysiak – czwartek 16.00 – 16.30
Psycholog Beata Bujanowska – poniedziałek 13.30 – 15.30

Akcje organizowane w przedszkolu

Serdecznie zachęcamy Rodziców i dzieci do aktywnego udziału w akcjach organizowanych w przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019:
  • Akcja charytatywna „Makulatura na Misje” (raz w miesiącu w wyznaczonym terminie)
  • Akcja charytatywna „Zbiórka nakrętek” dla chorego chłopca (w każdą środę)
  • Zbiórka płyt CD i DVD (w każą środę)
  • Akcja okolicznościowa „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” (w wyznaczonym terminie)

Urodzinki w grupach

W roku szkolnym 2018/2019 urodzinki dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych będą obchodzone w trzecią środę miesiąca podczas drugiego śniadania.

Zajęcia dodatkowe 2018/2019