Zapraszamy na nasz profil!

Informacje

Informacje przedszkolne

Zajęcia otwarte dla rodziców

Grupa I 29.03.2019 (piątek), godz. 16.00, sala nr 3 – przedstawienie wiosenne

Grupa II 02.04.2019 (wtorek) i 03.04.2019 (środa), godz.16.00, sala nr 2

Grupa III 26.03.2019 (wtorek) i 28.03.2019 (czwartek), godz.16.00, sala nr 3

Grupa IV 09.04.2019 (wtorek) i 11.04.2019 (czwartek), godz. 16.00, sala nr 5

Grupa V 10.04.2019 (środa) i 12.04.2019 (piątek), godz. 16.00, sala nr 5

Grupa VI 03.04.2019 (środa) i 04.04.2019 (czwartek), godz. 16.00, sala nr 6

Grupa VII 18.04.2019 (czwartek), godz. 16.00, sala gimnastyczna – przedstawienie wielkanocne

Grupa VIII 08.04.2019 (poniedziałek), godz. 16.00 i 09.04.2019 (wtorek), godz. 15.30, sala nr 8

Wydarzenia w marcu

  • 8 marca o godz. 13.30 Teatr Vaśka zaprezentuje przedstawienie pt. „Nazywajmy rzeczy po imieniu” (na motywach bajki „Dwie Dorotki”). Przypominamy o odświętnych strojach dla dzieci.

  • 15 marca o godz. 13.30 Teatr Bajeczny zaprezentuje przedstawienie pt. „Szewczyk Dratewka”.

  • 20 marca podczas drugiego śniadania odbędą się urodzinki dzieci w grupach.

 

  • 21 marca „Powitanie wiosny w przedszkolu” dzieci tego dnia przychodzą ubrane na zielono.

  • 22 marca o godz. 13.30 odbędzie się koncert muzyczny pt. „Już wiosna”.

Informacja dla Rodziców

www.zaszczepsiewiedza.pl/bajka-dla-dzieci

„Zaszczep się wiedzą” – darmowa bajka w formie audiobooka i do druku (format pdf)

 

Dyżury nauczycieli

Grupa I 

Krystyna Kudłacik – piątek w godz. 16.00 – 16.30

 

Grupa II

Anna Mężydło – czwartek w godz. 16.30 – 17.00

Paulina Grzybowska – czwartek w godz. 16.00 – 16.30

 

Grupa III

Ewa Nowak – poniedziałek w godz. 15.30 – 16.00

 

Grupa IV 

Iwona Kujawa – środa w godz. 15.00 – 15.30

Grażyna Małolepsza – wtorek w godz. 15.00 – 15.30

 

Grupa V

Róża Karaszewska – środa w godz. 15.30 – 16.00

Karolina Kuszmider – wtorek w godz. 15.00 – 15.30

 

Grupa VI

Magdalena Szmyt – czwartek w godz. 15.00 – 15.30

Grażyna Małolepsza – wtorek w godz. 15.00 – 15.30

 

Grupa VII

Karina Golczyk – czwartek w godz. 15.00 – 15.30

Karolina Kuszmider – wtorek 15.00 – 15.30

 

Grupa VIII

Magdalena Ledworowska – poniedziałek 16.00 – 16.30

…………………………………………………………………………………………..

Instruktorzy sportowi

 

Oliwia Ligman – Stasiak – piątek 16.30 – 17.00

Krzysztof Rydyński – czwartek 15.45 -16.15

……………………………………………………………………………………………

Logopeda Anna Matysiak – czwartek 16.00 – 16.30

 

Psycholog Beata Bujanowska – poniedziałek 13.30 – 15.30

 

 

Akcje organizowane w przedszkolu

Serdecznie zachęcamy Rodziców i dzieci do aktywnego udziału w akcjach organizowanych w przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019:
  • Akcja charytatywna „Makulatura na Misje” (raz w miesiącu w wyznaczonym terminie)
  • Akcja charytatywna „Zbiórka nakrętek” dla chorego chłopca (w każdą środę)
  • Zbiórka płyt CD i DVD (w każą środę)
  • Akcja okolicznościowa „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” (w wyznaczonym terminie)

Urodzinki w grupach

W roku szkolnym 2018/2019 urodzinki dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych będą obchodzone w trzecią środę miesiąca podczas drugiego śniadania.

Zajęcia dodatkowe 2018/2019

Dni wolne w roku 2018

30 kwietnia 2018

4 maja 2018

1 czerwca 2018

2 listopada 2018

24 grudnia 2018

31 grudnia 2018