Teatr Obieżyświat „Sztuczki”
4 maja gościliśmy w przedszkolu Teatr Obieżyświat z pełnym humoru przedstawieniem pt. „Sztuczki”. Niezwykle zabawna, pantomimiczna opowieść o cyrkowym sztukmistrzu, który prezentował magiczne sztuczki. Jednocześnie wplatał do swojego pokazu pacynki, lalki i różne akcesoria oraz popisywał się wieloma umiejętnościami. Niewątpliwie największym walorem całego przedstawienia był spontaniczny kontakt z publicznością i interaktywna rozrywka z udziałem dzieci. Ten spektakl to prawdziwa SZTUKA, która bawi i zachwyca!


